Usługi


Geodezja

Wykonujemy zlecenia dotyczące filmowania i fotografowania terenu. Dzięki wysoce zaawansowanej technice możemy dokładnie monitorować m.in. pozycję GPS czy wysokość.. Zdjęcia mogą być wykonywane ze zmiennym lub stałym kątem nachylenia aparatu z wykorzystaniem odpowiedniej optyki. Lot koptera można wyznaczyć po wyznaczonych współrzędnych GPS. Loty można też odtwarzać dokładnie po tych samych punktach kilkrotnie tego samego dnia a nawet  po upływie określonego czasu np. o różnych porach roku.

Sesje zdjęciowe

Wiele osób poszukujących ciekawego sposobu na reklamę wreszcie wpada na pomysł wykonania sesji zdjęciowej z powietrza. Teraz jest to możliwe bez motolotni, samolotu bądź śmigłowca, lotniska i wielkich nakładów finansowych. Zdjęcia wykonywane są w plikach JPG lub RAW o rozdzielczości 16 megapikseli, zapewnia to najwyższą jakość i możliwość zastosowania w materiałach reklamowych przeznaczonych do publikacji w internecie jak i do druku.

Reklama

Wspomagamy realizację spotów telewizyjnych. Przeloty nad budynkami, podążanie za jadącym samochodem... To tylko niektóre z możliwości. Dzięki dużemu doświadczeniu naszych pilotów i zaawansowanemu technicznie sprzętowi możliwe są ujęcia jakie do tej pory nie były wykonalne np. za pomocą konwencjonalnego śmigłowca. Wielowirnikiwiec wyposażony jest w głowicę brushless gimbal, która niweluje wszelkie, nawet niewielkie ruchy eliminując konieczność stablizacji obrazu w postprodukcji. Kopter może poruszać się zarówno nisko nad ziemią jak i osiągać wyższe pułapy.

Teledyski

Dobry teledysk wymaga dobrego pomysłu ale i odpowiednich narzędzi do jego realizacji. Dzięki nam zrealizujesz zdjęcia lotnicze szybko i w prosty sposób. Wykonujemy zdjęcia według wytycznych ze stałym podglądem kadru na monitorze odglądowym. Nasi operatorzy potrafią zarówno poprowadzić maszynę w ujęciach dynamicznych jak i wykonywać ujęcia statyczne podczas zawisiu w tym panoramy 360 stopni z określonego punktu.